Domain Architect

Architecture Service

GSK Tech Global Centre in Poznan
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Poznań
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
26

GSK Poznan Tech Hub to największe na świecie centrum technologiczne GSK. Dołącz do międzynarodowego zespołu około 700 specjalistów IT pracujących w 95 krajach w 8 obszarach biznesowych. Tech Hub w Poznaniu to miejsce, w którym poczucie odpowiedzialności, rozwój i praca zespołowa są doceniane. Zmień pracę na taką, która ma sens!

Architektura zmienia technologię, a Ty możesz być częścią tych zmian i zespołu GSK. Tutaj możesz odgrywać kluczową rolę w tej wielkiej zmianie. Vx przechodzi ogromną modernizację, która umożliwia rozwój funkcjonalności technicznej. Twoja przemyślana i wdrożona architektura będzie realną dodaną wartością do organizacji.

Twoje zadania

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wsparcie Dyrektora Vx Tech, Domain Architect w dostarczaniu najlepszych rozwiązań, współpracę z właścicielami produktów Vx Tech.
Będziesz definiował architektury firmy, które będą obejmować:

  1. procesy biznesowe do mapowania systemu
  2. projektowanie aplikacji technologii
  3. przepływ danych
  4. projektowanie usług IT wspierających biznes
  5. obliczenia całkowitego kosztu posiadania
  6. architektury przejściowe i kroki, które doprowadzą do stanu docelowego
  7. określanie zakresu, planowanie i uzyskiwanie akceptacji dla docelowego działania, które zapewnia rozwój architektury

  • Twoim zadaniem będzie wspierać dostarczanie rozwiązań architektonicznych i identyfikowanie problemów poprzez dostarczanie aplikacji i strategii technologicznych. Ważna tu będzie również współpraca z różnymi działami oraz biznesem.
  • Będziesz wspierał dyrektora, architekta domeny w projektowaniu i dostosowywaniu architektur produktów, które wspomagają wdrażanie i łączą się z docelowymi architekturami.
  • Twoim celem będzie również przeprowadzanie działań naprawczych, tak by maksymalizować wykorzystanie istniejących już usług.
  • Będziesz zatwierdzał architekturę i standardy oraz ich wyjątki.

Kogo szukamy?

  • Jesteś absolwentem szkoły wyższej
  • Masz ponad 5 lat doświadczenia w podobnej dziedzinie
  • Masz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w Azure i GCP lub innych dostawców w chmurze
  • Masz doświadczenie w modelowaniu
  • Znasz Agile i DevOps
  • Masz świetne umiejętności komunikacyjne
  • Znasz Docker, Kubernetes, kafka, Python, JavaScript, Java, Spark, Pytorch, CI/CD pipeline itp
  • Masz znajomość paradygmatów oprogramowania: proceduralnych, opartych na danych, zorientowanych obiektowo, funkcjonalnych
  • Masz doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu technologiami/produktami
  • Znasz procesy biznesowe, środowiska aplikacji w obszarach biznesowych
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w dostawie pełnego cyklu życia rozwiązań produktowych
  • Umiesz pokazać, że masz myślenie koncepcyjne, umiesz modelować, masz umiejętności analityczne, masz umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiesz pracować w zespole
  • Znasz Continuous Improvement
  • Z łatwością budujesz relacje w zespole
Preferowane kwalifikacje:
  • Znasz środowisko Pharma lub BioPharma
  • Masz doświadczenie poparte certyfikatami (np. ERP/SAP)
  • Znasz najlepsze praktyki dostosowane do obsługiwanych produktów

Umiejętności
Azure
Agile
Python
Docker
Kubernetes
Kafka
JavaScript
Java
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile, Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Team and tech leads
Technologię wybiera
Architect
Software do zarządania projektami
JIRA, Microsoft Teams, Azure Devops
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
BDD
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • work up to 80% of your working time per month remotely
  • flexible working hours
  • work part-time or have a long weekend thanks to Short Friday

Poznań 750
Technologie i umiejętności
  • Node.js
  • JavaScript
  • Java