JavaScript Developer

SaaS, Typescript, React

Printbox Sp. z o.o.
Mid
Do 11 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
9 000 - 14 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Al. 29 listopada 20, Kraków
Praca zdalna
30%
Płatny urlop
20-26 dni/rok

Fajna ekipa z własnym produktem szuka JavaScript Developera, który chce na froncie budować poważne systemy i architekturę, zamiast skupiać się na supporcie IE, czy CSS’ach. W Printbox tworzymy zgraną, 60-cio osobową ekipę, która zbudowała najlepszą na świecie aplikację do tworzenia i zamawiania fotoproduktów. Codziennie wspieramy naszych partnerów w ich wyzwaniach, współpracując przy tym z ludźmi z całego świata.

  • Globalny produkt o ogromnej skali (549 milionów zdjęć przetworzonych w 2020)
  • Wpływ na produkt i architekturę (bez ciągłych zmian specyfikacji narzucanych przez klientów – to my sami tworzymy bakclog!)
  • Seniorski Team (który uwielbia dobrą rozkminę i przedkłada ją nad zawody mistrza klawiatury &j.query 😊)
  • Szkolenia zew. i wew, w tym indywidualny budżet szkoleniowy i dodatkowe 5 dni wolnych na Twój rozwój
  • Rozbudowaną bazę wiedzy (naszą wew. wiki, videoszkolenia, dokumentację oraz dostęp do biblioteczki)
  • Brak żmudnych zadań – optymalizujemy swoją pracę, gdzie tylko jest to możliwe
  • Benefity tj. opieka medyczna, karta sportowa, czy cotygodniowe zajęcia z angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w naszym biurze w Krakowie (V.Offices aleja 29 listopada 20), w czasie pandemii z możliwością pracy do 100% zdalnie

Twoje zadania

  • Praca z projektem, który nie jest kolejnym CRUD-em, a rozbudowaną aplikacją
  • Mierzenie się z ciekawymi wyzwania architektonicznymi oraz budować React'owe komponenty na poziomie core'a naszej aplikacji (które nauczą Cię patrzyć na problemy z szerszej perspektywy)
  • Zarządzanie rozbudowanym stanem aplikacji, który zmusi Cię do dobrego poznania frameworków zarządzających danymi w React
  • Zdobywanie i wykorzystywanie w praktyce wiedzę na temat HOC, render propsy, wirtualizacji i wielu innych technik kompozycji widoków
  • Uczenie się optymalizacji aplikacji JavaScript’owych korzystających z React
  • Radzenie sobie z asynchronicznością – dowiesz się jak do niej podejść oraz z jakich narzędzi i możliwości w JavaScript korzystać aby dobrze nią zarządzać
  • Praca w świetnie ułożonym środowisku (React, Typescript, Jetbrains, Teamcity, Youtrack, Testy(Cypress), Ansible, Newrelic, Sysdig etc) , gdzie ogromny nacisk położyliśmy na efektywność pracy

  • Masz przynajmniej dwuletnie doświadczenia z JS i pracujesz z biblioteką React
  • Śledzisz nowinki, potrafisz wymyślać rozwiązania zadanych problemów i umiesz argumentować swoje decyzje zespołowi
  • Jesteś wrażliwy/a na dobrej jakości i czytelny kod – wszystko co tworzymy przechodzi przez code review Zespołu
  • Mile widziana znajomość frameworków do pisania logiki biznesowej, narzędzi do typowania kodu lub doświadczenie w pisaniu skomplikowanych aplikacji

Umiejętności
JavaScript
React
Git
Redux
TypeScript
Jenkins
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół, Lider
Software do zarządania projektami
Asana
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Testerzy
Lider
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Bug fixing
20%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

- 10 dni
Rozmowa telefoniczna HR
Zadania praktyczne online
Spotkanie online z Liderem Zespołu
Feedback i decyzja

Kraków 60+
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • React
  • PHP