C++ Developer

Sii Polska
Mid
700 - 800
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy Programisty C ++, który będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój architektury 5G.

Zespół wesprze pracę działu Radio Frequency Software, który implementuje system obsługi anten telekomunikacji mobilnej, odpowiadający za interakcję z urządzeniami użytkowników i przesyłanie danych dalej do obsługi w elementach infrastruktury sieci. Większość pracy skoncentrowana jest na wprowadzaniu funkcjonalności związanych z 5G.

Twoje zadania

  • Będziesz odpowiedzialny za projektowanie oprogramowania, wdrażanie, analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynieryjnych i problemów w dziedzinie technologii radiowych
  • Będziesz tworzyć i przeglądać wymagania dotyczące specyfikacji funkcjonalnych, projektowych i interfejsowych w oparciu o specyfikacje systemowe i sprzętowe
  • Twój zakres pracy będzie obejmować codzienną współpracę z kierownikami projektów w zakresie planowania działań

Osoba na tym stanowisku musi posiadać minimum roczne doświadczenie w programowaniu w C++ (11/14/17) oraz dobrze posługiwać się językiem angielskim. Mile widziane doświadczenie z obszaru telekomunikacja lub sieci.

Umiejętności
C++
Linux
JIRA
Git
Jenkins
GCC
Clang
GoogleTest
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C