Administrator Bezpieczeństwa IT

Dystrybutor komponentów elektronicznych

Transfer Multisort Elektronik
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rozalii 1, Łódź

Opis projektu

Główne zadania na tym stanowisku:

  • bieżąca analiza zdarzeń w systemach IT i zarządzanie oraz rejestrowanie incydentów w obszarze bezpieczeństwa;
  • opracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie procesów bezpieczeństwa (np. zarządzanie dostępem i dostępem kont uprzywilejowanych, podatnościami, testami bezpieczeństwa) oraz mechanizmów kontrolnych bezpieczeństwa;
  • monitorowanie dostępnych informacji w kontekście możliwych zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa;
  • przygotowywanie technicznych koncepcji rozwiązań i ich wdrażanie w zakresie kompleksowego bezpieczeństwa systemów biznesowych, sieci oraz infrastruktury IT;
  • stały nadzór i rozwój obecnego systemu SIEM, GRC oraz Antivirus/EDR;
  • przygotowywanie testów penetracyjnych;
  • skanowanie infrastruktury pod kątem identyfikacji podatności na ataki wraz z oceną zidentyfikowanych podatności;
  • współtworzenie SOC (Security Operations Center) w strukturze organizacji.

Kogo szukamy?

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość systemów i procedur związanych z bezpieczeństwem informatycznym;
  • znajomość administracji systemów Windows, Linux, MacOS;
  • znajomość topologii, urządzeń i technologii sieciowych (w szczególności sieci LAN oraz rodzina protokołów TCP/IP);
  • znajomość dowolnego języka programowania;
  • znajomość zasad działania złośliwego oprogramowania oraz metod wykrywania/przeciwdziałania;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność w działaniu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w Security Operations Center;
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami bezpieczeństwa teleinformatycznego (SIEM, IDS/IPS, NAC, EDR, DLP);
  • certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu przeprowadzania testów penetracyjnych (OSCP/CEH).

Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Lunche
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Łódź 1000
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET Framework
  • .NET Core