Pentester

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
50%

Opis projektu

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Pentestera

Miejsce pracy: Wrocław

IFirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.

Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Twoja praca będzie obejmowała testowanie bezpieczeństwa: aplikacji internetowych, zasobów związanych z infrastrukturą (sieci, bazy danych i zasoby infrastruktury), systemów operacyjnych

Oferujemy:

  • Stałą współpracę na zasadach umowy o pracę/B2B lub zlecenia (do wyboru)
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Praca wykonywana w modelu hybrydowym – w przyszłości możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Kawa i herbata bez ograniczeń

Twoje zadania

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Planowanie i wykonywanie testów penetracyjnych
  • Tworzenie dokumentacji i raportów
  • Analiza danych, kodu i podatności
  • Rozwój narzędzi i skryptów
  • Przekazywanie członkom zespołu i kierownictwu rekomendacji testów penetracyjnych.

Kogo szukamy?

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz ponad 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku IT, w tym minimum rok aktywnego doświadczenia powiązanego z testowaniem penetracyjnym / ethical hacking
  • Znasz metodologie testowania zabezpieczeń, takich jak OSSTMM, OWASP lub NIST
  • Posiadasz podstawowe umiejętności programowania lub pisania skryptów, na przykład: Ruby, Python

Umiejętności
Ruby
Python
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript