Frontend Angular/React Developer + Android Developer

Amusys Production Sp. z o.o.
Mid
Od 10 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Wytwarzane przez nas oprogramowanie cechuje innowacyjność oraz niezawodność, dlatego zależy nam na współpracy z doświadczonymi i odpowiedzialnymi osobami, posiadającymi praktyczne umiejętności wytwarzania oprogramowania.

Twoje zadania

- Tworzenia spójnych, responsywnych oraz poprawnie uruchamialnych layoutów opartych o style CSS.
- Rozwijanie, utrzymanie i testowanie frontendu nowoczesnych aplikacji webowych. (Angular 2.0+, React)
- Umiejętności tworzenia prostych aplikacji na platformę Android (Preferowana znajomość Kotlin SDK oraz podstawy JAVA)
- Aktywne współuczestniczenie w doborze rozwiązań technologicznych.

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności tworzenia frontendu aplikacji webowych
  • dobrej znajomości frameworka Angular 2.0+ lub React
  • dobrej znajomości HTML5, JavaScript, jQuery oraz TypeScript
  • podstawowych umiejętności programowania w aplikacji na platformę Android
  • podstawowej znajomości Kotlin SDK
  • umiejętności programowania w Java (8+) - minimum 2 lata praktycznego doświadczenia
  • podstawowej znajomości systemu operacyjnego Linux
  • aktywnego współuczestniczenia w doborze rozwiązań technologicznych
  • efektywnej współpracy z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, zaradności oraz ukierunkowania na realizacje wyznaczonych celów, wysokich umiejętności analitycznych.
Mile widziane:- link do portfolio

Umiejętności
Angular lub React
Java
JavaScript
HTML5
jQuery
TypeScript
Kotlin SDK
Linux
Narzędzia
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Proces rekrutacji

- 5 dni
Rozmowa wstępna (ok. 30 minut)
Rozmowa techniczna (ok. 1,5h)
Podpisanie umowy (kwota końcowa na umowie zależy od doświadczenia)