React/Angular Developer

CSS, HTML, Git, Sass/Less, Redux

JJSoft
Senior
8 000 - 15 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 000 - 22 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Poznań Lublin Remote
Praca zdalna
100%

  • W zależności od stopnia doświadczenia oraz umiejętności technicznych dobierzemy dla Ciebie najlepszy projekt
  • Większość projektów jest na wstępnym etapie developmentu
  • Pracujemy w międzynarodowym zespole w normalnych europejskich godzinach roboczych
  • Praca nie jest stresująca oraz nie ma konieczności pracy po godzinach
  • Istnieje możliwość zmiany projektu w obrębie tej samej firmy
  • Czas trwania: bez limitów, szukamy ludzi do pracy długoterminowej
  • Rozwój - z biegiem lat możesz piąć się w górę i osiągnąć europejskie stawki niemożliwe na polskim rynku
  • Start - Od zaraz, możliwość dołączenia w dowolnym momencie

Twoje zadania

Do kilku projektów poszukujemy developerów React lub Angular

Nasz klient jest międzynarodową firmą fintech, która oferuje bezpośrednie zatrudnienie. Będziesz realizować innowacyjne projekty używane przez setki tysięcy ludzi na całym świecie jak również wewnętrzne biznesowe narzędzia. Będziesz częścią międzynarodowego zespołu. Zrealizujesz projekty, które będą mocnym punktem na Twoim CV. Zobaczysz jak wytwarza się najwyższej jakości oprogramowanie gdzie najważniejszym celem jest jakość, a nie czas.

Większość projektów jest na wstępnym etapie developmentu

Pracujemy w międzynarodowym zespole w normalnych europejskich godzinach roboczych

Praca nie jest stresująca oraz nie ma konieczności pracy po godzinach. Istnieje możliwość zmiany projektu w obrębie tej samej firmy

Czas trwania: bez limitów, szukamy ludzi do pracy długoterminowej

Rozwój - z biegiem lat możesz piąć się w górę i osiągnąć europejskie stawki niemożliwe na polskim rynku

Start - Od zaraz, możliwość dołączenia w dowolnym momencie

Oferujemy pakiet powitalny

Kogo szukamy?

  • Jesteś pasjonatem programowania,
  • Możesz komunikować się w języku angielskim.
  • Znasz React/Angular
  • Posiadasz minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego

Umiejętności
React lub Angular
CSS
HTML
Sass lub Less
Git
Redux
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
architect/zespół
Technologię wybiera
Liczba równoległych projektów
20
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Project Managerowie
2
Testerzy
2
Designerzy
PO, SM
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Relocation
  • Pomoc z wizą
  • Kursy językowe
  • Premia za dołączenie

Proces rekrutacji

- 4 dni
wstępne interview
spotkanie z zespołem

JJSoft

Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków 20
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Angular
  • React