iOS Developer (Swift)

#iOS #swift #swiftui

eSky.pl S.A.
Mid
12 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
25

Jako członek zespołu pracującego w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu aplikacji mobilnych - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów. Bliska współpraca z biznesem pozwoli Ci realnie wpływać na ostateczny wygląd i działanie funkcjonalności. Twoje zdanie ma znaczenie.

Technologie z którymi będziesz miał styczność:

  • Swift
  • SwiftUI (aktywnie wykorzystywana w projekcie)
  • Combine
  • Swift Package Manager
  • Appium
  • GraphQL / Rest
  • Jenkins

Twoje zadania

Jako iOS Developer będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie nowych funkcjonalności
  • analizę i przekładanie procesów biznesowych na kod
  • proponowanie rozwiązań w kodzie, które przyczynią się do poprawy jego jakości (jesteśmy otwarci na zmiany!)
  • udział w projektach pobocznych (wedle uznania): rozbudowa procesu CI/CD, rozwijanie testów E2E na dwie platformy, Huawei Assistant Smart Cards czy rozwój backendu opartego o GraphQL
  • proaktywną współpracę z zespołem

Kogo szukamy?

Oczekujemy, że:

  • potrafisz zaproponować rozwiązania, których złożoność jest dobrze dopasowana do przedstawionego problemu
  • posiadasz umiejętność rozmowy o kodzie na wysokim poziomie abstrakcji
  • tworzenie kodu zgodnego z dobrymi praktykami przynosi Ci przyjemność
  • będziesz brał aktywny udział w dyskusjach na temat wymagań biznesowych oraz sposobu ich realizacji od strony technicznej
  • zagadnienia z obszaru architektury aplikacji nie są Ci obce

Umiejętności
Swift
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy

Proces rekrutacji

Ankieta techniczna
Rozmowa kwalifikacyjna

Katowice 299
Technologie i umiejętności
  • iOS
  • .NET