PM Lead

Innowacyjne projekty

All Good S.A.
Senior
10 000 - 13 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Majora Władysława Raginisa 19, Szczecin

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 160 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.

Dostarczamy ludziom najlepszą kawę w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w Supreme Service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i bliskim relacjom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy co w naszej mocy, żeby tak właśnie się czuł. Stawiamy na dynamiczny rozwój, ale angażujemy się też mocno działalność społeczną. Naszą misją jest kawowe przebudzenie, a wszystkie nasze działania chcemy prowadzić troszcząc się o zrównoważony rozwój i dobrostan osób, które na drugim końcu świata dbają o jakość trafiających do nas ziaren kawy.

PM Lead

Miejsce pracy: Szczecin

Dynamika wzrostów i chęć bycia największym kawowym eCommercem na świecie doprowadziła nas do decyzji o rozbudowie naszego dwuosobowego teamu Analityków i znalezienia dla nich doskonałego lidera z doświadczeniem projektowym. Jeśli lubisz jak dużo się dzieje, pracowałeś przy projektach IT, umiesz biegle przekładać potrzeby Product Ownerów na język deweloperów i finalnie dostarczasz dobry jakościowo i innowacyjny produkt - to właśnie na Ciebie czekamy!

Twoje zadania

  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją powierzonych projektów, odpowiedzialność za timing i komunikację;
  • Koordynacja działań zespołu projektowego/analitycznego, identyfikacja niezbędnych zasobów oraz opracowywanie harmonogramów realizacji projektów;
  • Koordynowanie przy współpracy z zespołem projektów IT - od pomysłu do fazy stabilizacji i utrzymania, poprzez analizę, development, testy i wdrożenie,;
  • Komunikacja z Product Ownerami z wykorzytsaniem umiejętności komunikacyjnych, relacyjnych i dyplomatycznych;
  • Godzenie ze sobą wielu odrębnych punktów widzenia takich jak możliwości techniczne, oczekiwania biznesowe, optymalizacja kosztów;
  • Analiza potrzeb biznesowych i przekładanie ich na wymagania zrozumiałe dla zespołu deweloperów;
  • Team Leader Shipping nad zespołem Analityków Biznesowych;
  • Tworzenie dobrych praktyk, usprawnień i standardów w obszarze analizy biznesowej IT oraz zarządzania projektami;
  • Tworzenie standardów dla dokumentacji projektowej (harmonogramy, raporty, materiały statusowe itp.);
  • Współdecydowanie o doborze odpowiednich rozwiązań, technologii IT do projektu;
  • Analiza efektywności i optymalizacja.

Kogo szukamy?

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

  • Zdobyłeś doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (mile widziane doświadczenie związane z projektami eCommerce) - min. 3 lata;
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i jesteś efektywnym liderem;
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania;
  • Masz praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu wymagań systemowych za pomocą event stormingu lub innych efektywnych metod;
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu metodyki Scrum i Agile;
  • Masz wysokie umiejętności analityczne z ukierunkowaniem na pracę na pograniczu IT/ business;
  • Jesteś komunikatywny, opanowany, sumienny i obowiązkowy;
  • Umiesz szybko podejmować decyzje i radzić sobie w trudnych sytuacjach;
  • Myślisz rozwiązaniami a nie problemami;
  • Masz wysoką orientację na cel;
  • Jesteś nastawiony na współpracę w zespole;
  • Masz procesowe podejście do projektów oraz ich analizy;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka lub inny techniczny).

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
8-00 - 16;00
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 31 dni
Phone screening
Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna z Hiring Managerem
Składanie ofert kandydatom

Szczecin, Kołobrzeg, Warszawa 180
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • SRUM