Analityk Biznesowy IT

Metodyka Event Storming, Scrum i Agile

All Good S.A.
Mid
7 000 - 10 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Majora Władysława Raginisa 19, Szczecin

Coffeedesk  kawą od ziarna po ostatnią kroplę. Obecnie w ramach marki działają: sklep internetowy, platforma zamówień biznesowych, trzy kawiarnie oraz biura w Kołobrzegu, Warszawie i Szczecinie. Coffeedesk skupia się na produktach wyjątkowej jakości i równie niezwykłej obsłudze klientów. Nasze działania były wielokrotnie nagradzane, doceniano nas zarówno za szybki rozwój, podejście do biznesu, wizerunek, jak i za wartości, jakie wyznajemy jako pracodawca. Naszą misją jest Kawowa Rewolucja, a nasze działania prowadzimy w duchu less waste.

Stawiamy na poszukiwanie talentów i skupiamy się na charakterze, bo wierzymy, że wiele można się nauczyć, ale to charakter jest niezmienny. Dzięki skutecznej rekrutacji oraz wspaniałej atmosferze tworzymy niezwykle zgrany zespół ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę i dbają o siebie nawzajem. Jesteśmy otwarci, lubimy się uczyć, mamy duże ambicje i niepohamowany apetyt na kawę, dlatego poszukujemy osób, które wzbogacą nasz zespół swoim talentem, osobowością i pasją.

Jak pracujemy?

Wymagania biznesowe pozyskujemy za pomocą event stormingu a development planujemy zawsze wspólnie na scrumowych “sprint planning”. Mamy wpływ na wybór rozwiązań technicznych oraz flow pracy dzięki scrumowym eventom takim jak: “daily standup” i “sprint retrospective”. Szukamy i promujemy optymalne rozwiązania oraz upraszczamy procesy, żeby innym pracowało się przyjemniej.

W Coffeedesk słowo “razem’ odzwierciedla sposób naszej pracy: razem się uczymy, rozwijamy, wyciągamy wnioski i dzielimy wiedzą na “sprint demo” oraz prezentacjach technicznych, razem dowozimy sprinty i razem świętujemy :) Lubimy to co robimy i z kim to robimy.

Jeśli taki styl pracy Ci odpowiada, to chętnie Ciebie poznamy!

Twoje zadania

  • Analiza oraz walidacja pomysłów na podstawie rozmów z “biznesem”;
  • Zbieranie i opisywanie wymagań projektowych oraz celów biznesowych projektów;
  • Przekuwanie pomysłów w projekty i przygotowywanie ich do realizacji;
  • Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy oraz osobami na stanowiskach zarządczych;
  • Koordynacja prac wdrożeniowych nowych funkcjonalności na każdym etapie;
  • Weryfikacja możliwości usprawnień oraz automatyzacji procesów biznesowych;
  • Godzenie ze sobą wielu odrębnych punktów widzenia takich jak możliwości techniczne, oczekiwania biznesów i optymalizacja kosztów;
  • Analiza efektywności i optymalizacja;
  • Tworzenie fajnych, nowoczesnych technologicznie rzeczy a nie odtwarzanie starych schematów :)

Kogo szukamy?

Chcemy zaprosić do naszego teamu, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów IT (min. 3 lata);
  • Masz procesowe podejście do projektów oraz ich analizy;
  • Cechujesz się wysokimi umiejętnościami analitycznymi;
  • Jesteś komunikatywny/na i relacyjny/na;
  • Wykazujesz się asertywnością biznesową;
  • Myślisz “out of the box”;
  • Utożsamiasz się z nastawieniem“to nie problem jest problemem, ale to jak do niego podchodzę”;
  • Jesteś zorientowany/na na realizację celów.

Dobrze, jeśli znasz:

  • Metodykę event stormingu lub inne efektywne metody pozyskiwania wymagań systemowych;
  • Metodykę Scrum i Agile;
  • Zasady prowadzenia projektów;
  • Zasady i prawa rynku e-commerce.

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
8-00 - 16;00
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 31 dni
Phone screening
Rozmowa kawlifikacyjna
Rozmowa z Hiring Managerem
Złożenie oferty

Szczecin, Kołobrzeg, Warszawa 180
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • SRUM