Senior Fullstack .NET Developer with React

Cloud

Sii Polska
Senior
16 000 - 20 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
9 000 - 13 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Gliwice Częstochowa Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do naszego zespołu rozpoczynającego pracę nad nową platformą dedykowaną międzynarodowym sieciom sklepów w obszarze sprzedaży detalicznej. Aplikacja odpowiada za obsługę procesów i transakcji płatniczych. Projekt oparty o rozwiązania chmurowe.

Twoje zadania

  • Określanie i wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie projektowania, kodowania, testowania i utrzymania w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu
  • Udział w code-review oraz w planowaniu dalszego rozwoju funkcjonalności oprogramowania
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca w międzynarodowym zespole

  • Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu, kodowaniu i utrzymywaniu złożonych aplikacji webowych
  • Komercyjne doświadczenie w ASP.NET Core
  • Komercyjne doświadczenie w React i Redux
  • Doświadczenie z relacyjnymi lub nierelacyjnymi bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie z technologiami i usługami chmurowymi
  • Mile widziana znajomość RabbitMQ i MassTransit
  • Mile widziana znajomość frameworków JavaScript do automatyzacji testów (Karma, Jasmine lub inne)

Umiejętności
React
ASP.NET Core
WebAPI
Azure
Redux
RabbitMQ
Zarządzanie projektami
Software do zarządania projektami
JIRA, Confluence
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa kwalifikacyjna online
Rozmowa techniczna
Spotkanie z klientem

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C