UI Designer

RWD, Figma lub Sketch

SYZYGY
Mid
8 000 - 11 500
pln
netto / miesiąc (B2B)
6 700 - 9 600
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Dziekońskiego 3, Warszawa
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
nielimitowany

W SYZYGY wspólnie kreujemy przestrzeń, pozwalającą na pełne wykorzystanie naszego potencjału i pojawiających się możliwości. Dążymy do bycia całkowicie samoorganizującą się firmą, w której odtajniliśmy wynagrodzenia wszystkich, sami stworzyliśmy system podwyżek i samodzielnie podejmujemy decyzje. Jesteśmy zespołem programistów i designerów, którzy od 14 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe.

Chcemy zmieniać sposób w jaki projektowany i budowany jest software. By tego dokonać ważna jest zwinność i umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów. Pracujemy między innymi z Mazda, Danwood, KYOCERA, LOT, TUI, Żabka. Wierzymy, że podstawą dobrych produktów jest partnerska relacja. Doradzamy i wdrażamy dedykowane rozwiązania, dzięki czemu przyczyniamy się do rozwoju biznesów klientów w możliwie najkrótszym czasie.

Twoje zadania

W Undefinded dążymy do bycia samozarządzającym się zespołem, a więc do tego, by w gronie kilku osób posiadać wszystkie kompetencje potrzebne do stworzenia produktu od A do Z. Dlatego ważne jest dla nas interdyscyplinarne podejście oraz otwartość na wchodzenie w różne role, w zależności od sytuacji i rodzaju projektu.

W komunikacji stawiamy przede wszystkim na szczerość i zaufanie – staramy się stworzyć atmosferę, w której każda osoba czuje, że może się wypowiedzieć i zostanie potraktowana z szacunkiem, a jej opinia będzie miała znaczenie.

W tym momencie uruchamiamy nowy projekt dla jednej z największych polskich firm e- commerce.

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów – portfolio ze zrealizowanymi komercyjnymi projektami
  • Praktycznej znajomość RWD
  • Znajomości Figma lub Sketch – codzienna praca z biblioteką komponentów
  • Podstawowej umiejętność prototypowania interakcji

Fajnie, jeśli:

  • Posiadasz praktyczną znajomość metodologii atomic design. Pracowałeś przy tworzeniu Design Systemu
  • Wiesz, jak to jest, kiedy projekt trwa dłużej niż 6 miesięcy
  • Umiesz projektować aplikacje mobilne
  • Miałaś/eś doświadczenie w branży e-commerce

Umiejętności
Sketch lub Figma
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Team Leader
Technologię wybiera
Team
Liczba równoległych projektów
0
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Project Managerowie
1
Designerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
BDD
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
8 - 19
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

30 min call, spotkanie z zespołem, Meet Us Day (poznaj cały zespół)

SYZYGY

Warszawa 50-70
Technologie i umiejętności
  • PHP 7
  • JavaScript
  • CSS