PHP Developer

Quad IT Global Solutions
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Celem projektu jest rozwijanie aplikacji do planowania i przygotowywania materiałów dla kampanii marketingowych. Głównym zadaniem zespołu jest towrzenie nowych funkconalności.

Twoje zadania

  • Analiza projektu na wstępnym etapie wdrożenia
  • Stworzenie lub aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z grupą DevOps’ów w celu utworzenia Pipeline w Azure DevOps
  • Refaktoryzacja kodu
  • Code Review
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Pomoc innym, mniej doświadczonym członkom zespołu

Kogo szukamy?

Kandydata, który posiada:

  • Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów typu Enterprise
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w istniejący projekt
  • Praktyczną znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych dla dużych systemów
  • Umiejętność pracy zarówno z UI jak i back-endem
  • Znajomość systemów Cache’ujące (np. Reddis)
  • Znajomość frameworków (np. Laravel, Angular)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu np. PHPUnit
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL/PostgreSQL/MariaDB
  • Umiejętność korzystania z Composer’a
  • Znajomość Docker’a
Umiejętności
PHP
Angular
Laravel
Git
MongoDB
PostgreSQL
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Liczba równoległych projektów
3
Software do zarządania projektami
Azure DevOps
Skład zespołu projektowego
7
Programiści
1
Project Managerowie
2
Testerzy
1
Designerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Samorozwój
15%
Bug fixing
15%
Spotkania
10%
Wsparcie klienta
5%
Dokumentacja
5%

Proces rekrutacji

- 14 dni
Kontakt telefoniczny - weryfikacja języka angielskiego i umówienie zdalnego spotkania rekrutacyjnego.
Zdalna rozmowa rekrutacyjna (część językowa, techniczna oraz HR'owa)
Informacja zwrotna po rozmowie

Piła, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin 250
Technologie i umiejętności
  • C++
  • .Net
  • .Net