Android Developer

j-labs sp. z o.o.
Mid
15 000 - 19 200
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Projekt dotyczy rozwoju nowych funkcjonalności w prestiżowej aplikacji z obszaru bankowości mobilnej dla użytkowników z rejonu Bliskiego Wschodu.

Aplikacja ma umożliwiać wykonywanie operacji finansowych na smartfonach, jednak ze względu na innowacyjny interfejs i funkcje ma być nową jakością na rynku lokalnym. Dzięki niej można nie tylko przelewać środki, czy opłacać rachunki, ale także planować podróż, robić zakupy oraz inne rzeczy.

Aplikacja posiada 400 000 aktywnych użytkowników w skali miesiąca.

Projekt jest w początkowej fazie, aktualnie 20% zaawansowania do MVP planowanego na koniec roku, potem dalszy rozwój.

Rozwijany system to aplikacja o wysokiej dostępności (SLA dla Critical - 4h workaround, 1 day - final resolution), pracująca z 5-10 systemami zależnymi.

W projekcie kładziony jest nacisk na jakość rozwiązań i przywiązanie do dobrych praktyk rozwijania i clean code poprzez TDD i BDD. Pokrycie kodu testami wynosi ponad 70+%. Dodatkowo stosowane jest code review.

Zespół ma realny wpływ na kształt rozwiązania.

Twoje zadania

Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności do aplikacji z obszaru bankowości mobilnej.

Kogo szukamy?

  • Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Umiejętności
Java
Kotlin
Środowisko pracy
Wyjazdy służbowe

Kraków, Warszawa, Monachium 350
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET