Frontend JavaScript Developer

JavaScript

Transition Technologies PSC
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Białystok Kielce Zielona Góra Łódź Poznań Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Twoje zadania

  • Tworzenie oraz przeglądanie architektury i projektu wdrożenia w oparciu o wymagania;
  • Wdrażanie rozwiązań klasy korporacyjnej dla klientów w oparciu o wymagania;
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i testowanie rozwiązania na wszystkich etapach cyklu życia projektu;
  • Rozwiązywanie problemów na wszystkich etapach cyklu życia projektu,
  • Aktywna komunikacja z klientem;

  •  Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu front-end
  • Rozległa znajomość JavaScript (ES5), CSS3, HTML5
  • Praktyczna znajomość co najmniej jednego z następujących elementów:
  1. AngularJS 1.x
  2. TypeScript i Angular 5
  3. React
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych;
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami;
  • Doświadczenie w pracy w Scrum/Agile;
  • Znajomość Mocha, Jest – testing;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość Bootstrap, Material Ui lub podobne;
  • Praktyczna znajomość Jira, Confluence;
  • Doświadczenie z mikroserwisami;
  • Java/Kotlin/Node.js + Spring w przypadku zainteresowania rozwojem w stronę fullstack
Umiejętności
JavaScript
CSS3
HTML5
Angular lub TypeScript lub React
Agile
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js