Java Developer

Java 8, Spring Framework

Transition Technologies PSC
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Łódź Zielona Góra Białystok Kielce Poznań Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Tranistion Technologies PSC to zespół ponad 600 ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, pracujących w sześciu polskich miastach i czterech oddziałach zagranicznych (USA, Taiwan, Dania, Niemcy). Firma, jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów. Obsługuje klientów na całym świecie, z sektora energii, farmacji, urządzeń medycznych, motoryzacji, fmcg oraz komunikacji i zaawansowanych technologii.

Twoje zadania

  • Udział we wszystkich aspektach rozwoju oprogramowania
  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań,
  • Implementacja oraz analiza kodu źródłowego,
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami (jednostkowymi oraz integracyjnymi) i usuwanie błędów;
  • Dokumentowanie kodu źródłowego (Javadoc)
  • Optymalizacja oprogramowania pod kątem wydajności i dostępności,
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Zapoznawanie się z narzędziami/technologiami potrzebnymi do realizacji wymagań

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji (Java 8 lub w wersji wyższej) z wykorzystaniem Spring Framework
  • Znajomość OOP, zasad Clean Code oraz testowania kodu
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętności w zakresie procesów CI/CD oraz narzędzi: Jenkins, Maven, Git, SonarQube, Liquibase, Hibernate / JPA, JUnit,
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie z bazami NoSQL (np. MongoDB)
  • Mile widziane doświadczenie na projektach, gdzie stosowane były mikroserwisy, SOA oraz interfejsy API REST, OAuth
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu z użyciem Spring Cloud
  • Mile widziane doświadczenie z AWS (Cognito, DynamoDB, RDS, Loadbalancer, EC2, Data Pipeline, Elastic Beanstalk)
  • Znajomość Kotlin'a oraz otwartość na pracę jako Full Stack developer będą dodatkowym atutem

Umiejętności
Java
Spring
Continuous Integration
Continuous Delivery
Jenkins
Maven
Git
Hibernate lub JPA
JUnit
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js