Junior Java Developer

SQL/ JSP / HTML / CSS / JS / XML

Transition Technologies PSC
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Zielona Góra Białystok Kielce Łódź Poznań Remote
Praca zdalna
100%

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Twoje zadania

  • Analiza wymagań klienta;
  • Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację techniczną;
  • Dokumentowanie kodu;
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie;
  • Integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami;

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w firmie IT jako programista Java;
  • Znajomość SQL/ JSP / HTML / CSS / JS / XML;
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się;
  • Zainteresowanie szeroko rozumianą branżą IT i nowoczesnymi technologiami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość technologii Spring, Hibernate;

Umiejętności
Java
SQL
JSP
CSS
HTML
JS
XML
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js