Analityk Biznesowy SDC

ITIL, CMDB, Scrum, Agile

Transition Technologies PSC
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Łódź Poznań Zielona Góra Białystok Kielce Łódź Poznań Zielona Góra Białystok Kielce Remote
Praca zdalna
100%

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Twoje zadania

  • Zbieranie, modelowanie oraz analiza wymagań Klientów;
  • Kontakt z klientem i tworzenie tzw roadmap;
  • Przygotowanie (oferty) specyfikacji usług na podstawie wymagań biznesowych i dostępnych rozwiązań;
  • Kalkulacja ryzyka związanego z danym projektem;
  • Uczestnictwo w przygotowaniu harmonogramu oraz planu wdrażania produktu;
  • Uczestnictwo w działaniach przedsprzedażowych, w tym współpraca z osobami technicznymi;
  • Opieka nad klientem i projektem do czasu jego zamknięcia;
  • Angażowanie się w wewnętrzne działania rozwojowe;
  • Otwartość na ścieżkę Product Ownera;

  • Doświadczenie jako analityk biznesowy lub inżynier wymagań.
  • Komunikatywność, umiejętność prezentowania i negocjowania;
  • Doświadczenie w koordynacji projektów w sektorze IT;
  • Doświadczenie z klientami korporacyjnymi klasy Enterprise;
  • Podstawowa wiedza teoretyczna z ITIL, CMDB, Scrum, Agile;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem zagranicznym;
  • Znajomość chmury (AWS lub Azure)

Mile widziane:

  • Jeden z certyfikatów: IIBA, IQBBA, PBA od PMI
  • Doświadczenie z klientami korporacyjnymi w szczególności Industry manufacturing, IT
  • Znajomość systemów klasy Enterprise ( m.in. ERP, CRM,CMS); np SAP
  • Znajomość produktów firmy Atlassian.
  • Wcześniejsze doświadczenie w rolach technicznych

Umiejętności
ITIL
CMDB
Scrum
Agile
AWS lub Azure
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js