Full Stack /.NET Core Developer

PKO BP Finat
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
70%

Tworzymy innowacyjną platformę cyfrową dla branży modowej. Pracujemy w technologii .NET, w architekturze mikrousług (NET Core / C # ) zarządzanej w chmurze Azure.

Twoje zadania

  • Projektowanie, budowanie oraz rozwój aplikacji
  • Tworzenie innowacyjnej platformy cyfrowej dla branży modowej
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • Wsparcie przy etapie wdrożenia oraz testów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność programowania w języku C# - pracujemy w technologii .NET, w architekturze mikrousług (.NET Core / C#)
  • doświadczenie w następujących technologiach: Microsoft Analysis Services (OLAP), Microsoft SQL Server, MongoDB
  • znajomość Azure: Azure Redis Cache, Elasticsearch
  • znajomość baz danych SQL i NoSQL
  • podstawowa znajomość Frameworku Angular 8
  • doświadczenie w pracy z narzędziem JIRA oraz VS code
  • podstawowa umiejętność programowania w języku Python
  • mile widziana jest znajomość Frameworku AMP oraz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum)

Umiejętności
.NET Core
C#
Azure
Angular
Python
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
architekt
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
2
Testerzy
DevOps, Architekt, Analitycy
Narzędzia
Laptop
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacji

- 14 dni
krótka rozmowa wstępna (HR)
spotkanie techniczne
spotkanie HR + Dyrektor

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle