C# .NET Developer

Lidl Polska
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Pastelowa 12, Poznań

Opis projektu

Twoje zadania:

  • Wytwarzanie nowego oprogramowania na potrzeby wewnętrzne firmy w ścisłej współpracy z analitykami technicznymi i interesariuszami
  • Rozwój, utrzymanie i optymalizacja istniejących systemów i procesów
  • Analiza specyfikacji biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznych
  • Przygotowanie procedur reagowania dla helpdesku

Kogo szukamy?

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii C# .NET / .NET Core
  • Znajomość Entity Framework i LINQ
  • Znajomość HTML, CSS, JS, Bootstrap
  • Podstawowa znajomość biblioteki React.js
  • Zaawansowana znajomość SQL i podstawy PL/SQL
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Umiejętność analizy i zbierania wymagań biznesowych
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej w oparciu o system Jira
  • Umiejętność szacowania czasochłonności zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Azure DevOps (w szczególności Azure Pipelines)
  • Znajomość platformy SonarQube
  • Znajomość technologii Oracle APEX
  • Doświadczenie z zakresu testowania oprogramowania (na poziomie testów jednostkowych, integracyjnych i systemowych)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym

Umiejętności
C#
SQL
.NET lub .NET Core
Entity Framework
HTML
CSS
Git
JIRA
JavaScript
Bootstrap
React
PL/SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia

Lidl Polska

Poznań, Jankowice
Technologie i umiejętności
  • Java