Front-End Developer (Angular)

Amnis Code
Mid
5 500 - 12 500
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Puszkarska 7F, Bonarka for Business, B4B, Kraków
Praca zdalna
50%

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dostarczając Naszym Klientom systemy wspierające realizację procesów biznesowych. W związku z nowymi projektami, poszukujemy do naszego zespołu w Krakowie osoby, która poprzez otwartość na zdobywanie wiedzy, swoje umiejętności i determinację, wspomoże nas w realizacji wspólnych celów biznesowych.

Twoje zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój, utrzymanie i optymalizację systemów informatycznych tworzonych w ramach AmnisCode. Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i projektowaniu rozwiązań webowych, aplikacji mobilnych. Przygotowywanie prototypów interfejsu stron oraz aplikacji mobilnych i ich realizacja. Ścisła współpraca z wewnętrznymi klientami oraz programistami. Ewaluacja użyteczności funkcjonalnej interfejsów i aplikacji mobilnych. Praca w zespole działającym w metodyce Scrum.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji Front-End’owych (JavaScript, Angular, Bootstrap, jQuery) potwierdzonych własnym portfolio,
  • Praktyczna znajomość technologii HTML5, CSS3,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania graficznego UI i/lub User Experience,
  • Znajomość technik wizualizacji i nawigacji złożonych danych,
  • Mile widziana znajomość technologii Back-End’owych: Java EE, T-SQL, PostgresSQL,

Ponadto, jeśli …

  • Potrafisz samodzielne i rzetelnie realizować zadania,
  • Masz umiejętność zarządzania architekturą informacji,
  • Masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanej przez Ciebie pracy,
  • Czerpiesz energię z pracy w zespole.

To jesteś tą osobą, której poszukujemy.

Niezwykle ważna dla nas będzie Twoja otwartość na poznanie nowych systemów, zaangażowanie, chęć i determinacja do zdobywania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia.

Umiejętności
HTML5
Java Script
Angular
T-SQL
PostgresSQL
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu

Amnis Code

Kraków
Technologie i umiejętności
  • RPA
  • machine learning
  • Artificial Intelligence