Big Data Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
60%

Opis projektu

Projekt: Bankowość elektroniczna, rozwój platformy Big Data

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny (przy umowie o pracę)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy współpracy z największym Bankiem w Polsce

Twoje zadania

  • Developer technologii Big Data
  • budowanie wraz zespołem nowoczesnego środowiska Data Lake i Platformy Analitycznej
  • projektowanie i realizacja rozwiązań informatycznych w obszarze technologii Big Data
  • tworzenie koncepcji rozwiązań w oparciu o wymagania i potrzeby biznesu
  • implementacja rozwiązania
  • usuwanie incydentów i współudział w rozwiązywaniu problemów
  • wsparcie w procesie testowania i wdrażania zmian w zakresie platformy Big Data
  • pomoc przy serwisowaniu wdrożonego oprogramowania
  • ścisła współpraca zgodnym z modelem DevOps
  • opracowanie dokumentacji do rozwijanych systemów

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenia wyższego o kierunku informatyka
  • znajomość języka Java
  • znajomości relacyjnych baz danych (np. Oracle)
  • znajomości systemu operacyjnego Linux

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenia w pracy z dużymi wolumenami danych ~PB
  • znajomość technologii: HDFS, Apache Kafka, Spark, Flume Nifi , Sqoop, Hive , Presto DB, Apache Flink
  • znajomość Scala
  • znajomość narzędzi ETL, takich jak np. Informatica,
  • znajomość framework spring
  • znajomość języka: Python lub R
  • znajomość repozytorium GIT
  • serwera aplikacyjnego Tomcat
  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

Umiejętności
Java
Oracle Database
Linux
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
8 - 18
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Spotkania
20%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa HR
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle