ETL Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia/ Zespół Rozwoju Platform Inżynierii Danych

Projekt: Projektowanie wewnętrznych aplikacji bankowych

Twoje zadania

  • Developer technologii ETL
  • Budowanie wraz zespołem procesów zasilania operacyjnej składnicy danych
  • Projektowanie i realizacja rozwiązań informatycznych w obszarze zasilania danych
  • Analiza danych i przygotowywanie modelu logicznego i fizycznego danych
  • Strojenie zapytań SQL na bazie Oracle,
  • Przygotowywanie datamartów tematycznych,
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań w oparciu o wymagania i potrzeby biznesu
  • Implementacja rozwiązania
  • Usuwanie incydentów i współudział w rozwiązywaniu problemów
  • Wsparcie w procesie testowania i wdrażania zmian w zakresie procesów zasilania danych
  • Pomoc przy serwisowaniu wdrożonego oprogramowania
  • Ścisła współpraca zgodnym z modelem DevOps
  • Opracowanie dokumentacji do rozwijanych systemów

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka
  • Znajomość języka: bash, SQL, PL/SQL
  • Znajomość technologii ETL Informatica Power Center na poziomie developerskim
  • Znajomości systemu operacyjnego Linux na poziomie zaawansowanego użytkownika
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość aplikacji do harmonogramowania zadań ScheduleIN
  • Znajomość baz danych PostgreeSQL, MySQL
  • Znajomość technologii Big Data: Big Query, Hive, Presto DB
  • Znajomość zagadnień Machine Learning i AI
  • Doświadczenia w pracy z dużymi wolumenami danych ~100TB
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość języka Groovy
  • Znajomość repozytorium GIT
  • Znajomość aplikacji do raportowania i budowania dashboardów np. Google Data Studio, SuperSet
  • Znajomość narzędzi do monitorowania np. grafana

Umiejętności
ETL
Linux
Oracle Database
Bash
SQL
PL/SQL
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Spotkania
30%
Dokumentacja
20%
Wsparcie klienta
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle