Frontend Web Developer / UI Graphic Designer

Eveo
Mid
5 000 - 8 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rzeszów
Praca zdalna
10%
Płatny urlop
26

Poszukujemy zdolnego dewelopera z zacięciem graficznym, który dołączy do naszego zespołu pasjonatów oraz wspomoże nas w tworzeniu grafik i interfejsów użytkownika na urządzenia multimedialne oraz mobilne. Stawiamy na nowoczesne technologie i lubimy się rozwijać, uwielbiamy piękny design, tworzymy nowe produkty i nie boimy się nieszablonowych rozwiązań.

Będziesz uczestniczył/a w realizacji projektów dla największych firm w Polsce i międzynarodowych korporacji tj. Lufthansa, Giełda Papierów Wartościowych, Aviva i wiele innych.

Weźmiesz udział w 3 dużych projektach:
- rozwój aplikacji mobilnej wspierającej pracę hybrydową dla użytkowników biurowych,
- projektowanie aplikacji dla urządzenia dotykowego do rezerwacji sal konferencyjnych,
- projektowanie UI/UX systemu do zdalnego zarządzania urządzeniami elektronicznymi.

    Twoje zadania

    Do Twoich zadań będzie należeć:

    •   cięcie oraz kodowanie projektów graficznych (HTML/CSS),
    •   udział w procesie tworzenia aplikacji web/mobile,
    •   projektowanie stron WWW, szablonów HTML,
    •   projektowanie UX/UI dla aplikacji webowych,
    •   przygotowanie projektów graficznych: ulotki produktowe, karty katalogowe, newslettery, obróbka zdjęć i montaż video.

    Kogo szukamy?

    Oczekujemy od Ciebie:

      • praktycznej znajomości HTML, CSS,
      • znajomości programów z rodziny Adobe: Photoshop, XD, Illustrator,
      • dokładności w kodowaniu elementów graficznych,
      • umiejętności samodzielnego opracowywania koncepcji graficznych,
      • dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
      • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
      • znajomość JavaScript, Wordpress, UX/UI, Responsive web design będzie mile widziane.
      Umiejętności
      HTML5
      CSS
      Adobe Photoshop
      Zarządzanie projektami
      Technologię wybiera
      Zespół
      Liczba równoległych projektów
      5
      Software do zarządania projektami
      Własny CRM
      Skład zespołu projektowego
      2
      Programiści
      1
      Project Managerowie
      1
      Designerzy
      Narzędzia
      Komputer stacjonarny
      Dodatkowy monitor
      Słuchawki
      Osobista szafka
      Swoboda doboru narzędzi
      Środowisko pracy
      Przełożony techniczny
      Pokoje
      8:00 - 16:00
      Godziny pracy biura
      Podział czasu pracy
      Adaptacja idei własnych
      20%
      Adaptacja idei zewnętrznych
      20%
      UX / UI Design
      20%
      Projektowanie
      20%
      Samorozwój
      10%
      Kontakt z klientem
      10%
      Opieka medyczna
      • Pakiet medyczny
      Bonusy finansowe
      • Premie
      Kuchnia
      • Zimne napoje
      • Gorące napoje
      • Przekąski
      Rozwój
      • Szkolenia
      Parking
      • Parking dla samochodów
      • Parking dla rowerów
      Inne
      • Prysznic
      • Imprezy integracyjne
      • Pokój relaksu

      Proces rekrutacji

      - 30 dni
      Portfolio -> rozmowa rekturacyjna (zdalna) -> spotkanie

      Eveo

      Rzeszów, Kraków 10+
      Technologie i umiejętności
      • PHP
      • Node.js
      • Meteor.js