Inżynier DevOps

DevOps

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Postępu 15, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
tak dla UoP/ nie dla B2B

Do zespołu DevOps w LINK4 poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera. Podstawowym zadaniem zespołu jest wsparcie i pielęgnacja produkcyjnych systemów biznesowych. Budujemy nowoczesny, hybrydowy ekosystem, oparty o automatyzację w duchu IaC, rozwijamy monitoring, reagujemy na sytuacje wyjątkowe. Choć pracujemy w instytucji finansowej, naszą największą siłą jest elastyczność i otwartość na nowe pomysły. Jeżeli lubisz wyzwania, masz szerokie doświadczenie z zakresu funkcjonowania systemów IT i chcesz poszerzać swoje horyzonty - to może być praca dla Ciebie.

Twoje zadania

  • Wsparcie i automatyzacja wdrożeń produkcyjnych
  • Budowa i rozwój narzędzi monitorujących
  • Projektowanie pipeline'ów CI/ CD dla istniejących i nowych projektów w infrastrukturze on-prem i chmurowej
  • Nieustanne ulepszanie procesów i narzędzi, R&D i rozwój w tym zakresie
  • Wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu środowisk aplikacyjnych
  • Konsultacje w zakresie architektury wdrażanych rozwiązań i propozycje usprawnień

Kogo szukamy?

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
  • Uczulenia na nieoptymalne procesy i manualną, powtarzalną pracę
  • Silnych zdolności analitycznych i komunikacyjnych
  • Doświadczenia w projektowaniu pipeline'ów CI/ CD
  • Znajomości systemu Linux
  • Znajomości Git
  • Praktycznej znajomości narzędzi w stacku Atlassian (Jira, Bamboo, Bitbucket, Confluence)
  • Dobrej znajomości narzędzi DevOps, np. Terraform, Ansible, Puppet, Salt i inne
  • Samodzielności, nastawienia "da się"
  • Gotowości do podejmowania wyzwań i rozwijania kompetencji

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • Umiejętność programowania w Javie i analizy problemów wydajnościowych
  • Doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym - używamy Azure i GCP
  • Znajomość zagadnień konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie z narzędziami do monitoringu, np. Prometheus, Graphite, Nagios
  • Doświadczenie z Elastic Stack

Umiejętności
Linux
Git
Ansible
Puppet
JIRA
Bamboo
Confluence
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 15 dni
Rozmowa rekrutacyjna (techniczna)

Warszawa 900
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • SpringBoot