Programista Python

PKO BP Finat
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Łódź
Praca zdalna
70%
Płatny urlop
26 dni

Rozwój bankowości elektronicznej w PKO BP, zapraszamy do dołączenia do zespołu w wybranej lokalizacji-w Warszawie,  Łodzi lub w Lublinie :)

Twoje zadania

Na co dzień jako Programista Python:

  • tworzysz i rozwijasz aplikacje webowe dla bankowości internetowej w technologii Python
  • analizujesz technicznie projekt na bazie dostarczonej specyfikacji biznesowej
  • projektujesz i rozwijasz warstwy prezentacji i logiki biznesowej aplikacji
  • poznajesz i pracujesz z technologiami chmurowymi (Kubernetes, Docker, Google Cloud, Chmura Krajowa)
  • współtworzysz największą  bankowość elektroniczną w Polsce

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu w języku Python oraz rozwoju aplikacji webowych
  • pracujesz w środowisku systemu Linux
  • korzystasz z systemu kontroli wersji Git
  • znasz angielski na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi i implementacji mikro-usług
  • doświadczenie w pracy z narzędziami: Gerrit, Jenkins, Jira, Confluence
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum, Kanban itp.)
  • znajomość techniki TDD
Umiejętności
Python
SQL
Linux
Git
Flask
Pyramid
Docker
GCP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Kanban
Praca z kodem
TDD
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

2 etapy

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle