Programista C Embedded

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
aleja Grunwaldzka 472e, Gdańsk Pl. Kościeleckich 3, Bydgoszcz Józefa Marjańskiego 3, Białystok Królowej Jadwigi 43, Poznań al. Niepodległości 69, Warszawa Dr. Stefana Kopcińskiego 79, Łódź Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław Księdza Józefa Tischnera 8, Kraków Aleja Roździeńskiego 1a, Katowice Tadeusza Szeligowskiego 6b, Lublin Tadeusza Szeligowskiego 6b, Rzeszów Remote
Praca zdalna
100%

Do naszego nowego projektu, który realizujemy dla światowego lidera w dziedzinie innowacji komputerowych, poszukujemy osoby, która zostanie zaangażowana w proces utrzymywania i ulepszania sterownika kart sieciowych. Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie tworzenie nowych funkcjonalności oraz poprawianie działania istniejących.

Twoje zadania

  • Poprawianie działania sterownika karty sieciowej
  • Tworzenie nowych funkcjonalności, które będą wykorzystywane przez klientów na całym świecie
  • Analiza nowych wymagań
  • Współpraca z zespołem testerskim
  • Praca nad problemami klientów, którymi są światowej klasy korporacje wytwarzające i wykorzystujące sprzęt sieciowy

  • Dobra znajomość języka C Embedded (min. 2 lata doświadczenia)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość zagadnień hardware
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Mile widziana znajomość zagadnień sieci komputerowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami

Umiejętności
C Embedded
Linux
Hardware
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7 - 18
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Sprawdzenie techniczne

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C