Senior Developer Ruby i JavaScript

Rebased
Senior
14 000 - 21 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Rebased to ponad dwudziestka świetnych programistów i programistek, projektantka i troje specjalistów od biznesu. Pracujemy dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwecji, Holandii i nie tylko. Prawdopodobnie nas znacie z aktywności w społeczności programistycznej (open-source, konferencje, WRUG, Rails Girls i inne warsztaty), więc nie ma co się rozwodzić nad opowiadaniem o naszej kulturze pracy, stylu i podejściu do jakości kodu. Szukamy zaawansowanych Programistów/Programistek Ruby i JavaScript.

Twoje zadania

Dołączysz do jednego z sześciu projektów, które rozwijamy i utrzymujemy. Każdy z nich to działający, zarabiający biznes z pokaźną liczbą klientów i użytkowników, zatem jakość kodu, pokrycie testami i pewność deploymentu są dla nas fundamentami. Będziesz rozwiązywać nietrywialne problemy, rozwijać i refaktoryzować kod aplikacji tak, żeby mogła obsłużyć więcej użytkowników i mieć kolejne funkcje. Będziesz pracować z ludźmi bardzo doświadczonymi i kompetentnymi, w zespole nastawionym na zdrową komunikację i wzajemne uczenie się, oraz – na zachęcanie się nawzajem do nauki i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań. Swoboda i autonomiczność pozwolą Ci podejmować wiele decyzji samodzielnie, ale jednocześnie będziemy Cię zachęcać do pytań i konsultowania decyzji, które tego wymagają.

  • znajomość PostgreSQL i/lub MySQL oraz Redisa (mile widziane silniki NoSQL),
  • bardzo dobra (poparta doświadczeniem zawodowym i/lub hobbystycznymi projektami) znajomość Rails,
  • ... i oczywiście Ruby oraz używanych powszechnie gemów i narzędzi,
  • (mile widziana) biegłość w technologiach frontendowych, czyli HTML5, CSS3,
  • znajomość JavaScriptu, najchętniej ze znajomością jednego z popularnych frameworków (React.js z ekosystemem też liczymy jako framework ;)),
  • kultura pisania testów – znajomość RSpeca lub Minitesta,
  • biegłość w angielskim pozwalająca swobodnie rozmawiać z anglojęzycznymi klientami,
  • ciekawość, entuzjazm, zapał do uczenia się nowych rzeczy i pisania fajnego kodu.

Umiejętności
PostgreSQL
MySQL
Redis
Ruby on Rails
JavaScript
Praca z kodem
Code review
Pair programming
Testowanie
Automatyzacja testów
Narzędzia
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Rebased

Sopot, Warszawa, Koronowo 25
Technologie i umiejętności
  • Ruby
  • Java Script
  • Ruby on rails