Microsoft Data Engineer

Accenture Advanced Technology Center Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łódź Katowice Remote
Praca zdalna
100%

W ramach Accenture Advanced Technology Centers budujemy kompetencje w zakresie technologii Microsoft Data Platform oraz rozwiązań opartych na chmurze Microsoft Azure

Szukamy entuzjastów, którzy chcieliby rozwijać się we współpracy z klientami z całego świata, z wielu branż i pomóc nam w rozwoju zespołu specjalistycznych konsultantów oferujących usługi data w oparciu o produkty takie jak Microsoft Synapse Analytics, Azure Databricks, Azure Data Factory czy HD Insight.

Oferujemy pracę zarówno dla mniej doświadczonych inżynierów, jak i dla ekspertów.

Aplikuj do nas i dołącz do rozwijającego się zespołu. Oferujemy pracę w naszych biurach w Łodzi i Katowicach. Jesteśmy również otwarci na pracę 100% zdalną.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej).
  • Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.
  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).
  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.
  • Różne aktywności w ramach Happiness at work oraz inicjatywy sportowe.
  • Pracę zdalną oraz elastyczny czas pracy.
  • Płatny program poleceń pracowników.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Projektowaniem architektury rozwiązań, doborem narzędzi i produktów spełniających wymagania klientów.
  • Konfiguracją i zarządzaniem platformą danych w środowisku chmury Azure (Microsoft Data Platform: MS SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS, MS SQL DWH, Data Lake, Data Factory itp.).
  • Konfiguracją rozwiązań analitycznych, integracji i przepływu danych.
  • Projektowaniem i implementacją procesów pobierania, ładowania i transformacji danych.
  • Projektowaniem i implementacją struktur danych.
  • Modernizacją istniejących struktur.
  • Zapewnieniem obsługi i wsparcia istniejących rozwiązań.
  • Rozwiązywaniem problemów i optymalizacją istniejących rozwiązań.
  • Szkoleniem i wsparciem dla zespołu praktyki Microsoft w obszarze BI.

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobrej znajomości Azure Synapse Analytics i Azure Databricks.
  • Bardzo dobrej znajomości Azure.
  • Doświadczenia w budowie hurtowni danych (MS SQL DWH).
  • Doświadczenia w zarządzaniu MS SQL server 2012+ oraz znajomości SSIS, SSAS oraz SSRS.
  • Znajomości języków i technologii: SQL, T-SQL, DAX, ETL, ELT, Power Query.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i doświadczenia w pracy z klientami zagranicznymi.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Certyfikat Microsoft Azure Data Engineer Associate.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

Umiejętności
Azure
Azure Synapse Analitycs
Azure Databricks
SQL
MS SQL DWH
Power Query
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#