Delivery Manager

Power Media
Mid
10 000 - 20 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice
Praca zdalna
30%

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Najważniejsze informacje:

  • Udział w innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach – aplikacje webowe
  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban)
  • Możliwość współpracy z Agile Coachem
  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)
  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój
  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami

Twoje zadania

Twoje zadania:

  • Bliska współpraca z zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania
  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów (zgodnych z oczekiwaniami, w założonym budżecie)
  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem
  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień
  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w branży IT
  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania
  • Wykształcenia wyższego – mile widziane wykształcenie techniczne
  • Samodzielności, niezależności i umiejętności podejmowania decyzji
  • Doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym - mile widziane
  • Praktycznej znajomości metodyk i frameworków zwinnych
  • Praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript