DevOps Engineer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, rozwój oraz automatyzację infrastruktury i wsparcie development operations.

Klient oferuje

  • Współprace bezpośrednia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • Regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • Pracę w Scrumie i innymi metodami Agile

Twoje zadania

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy DevOps Engineer’a.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako DevOps Engineer
  • Bardzo dobra znajomość system Linux i Windows
  • Doświadczenie z Ansible, Jetty, Nginx i Apache HTTP
  • Znajomość AWS lub Azure
  • Podstawowa znajomość: bash, PowerShell
  • Umiejętność samodzielnej pracy i wyszukiwania informacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość Docker, Tomcat, Kubernetes lub Elasticsearch
  • Znajomość drugiego języka (francuski, holenderski, hiszpański)

Umiejętności
AWS
DevOps
Linux
Windows
Bash lub Powershell
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript