Tester Automatyzujący (Python+Java)

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Firma naszego klienta dostarcza usługi inżynieryjne, systemy wbudowane, usługi z zakresu IoT (Internet of Things) oraz rozwiązania w zakresie dokumentacji technicznej, na rzecz wiodących w świecie przedsiębiorstw. Ich usługi pozwalają zwiększyć konkurencyjność produktów oraz usprawnić procesy inżynieryjne w całym cyklu życia produktu.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej również po pandemii
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub firma-firma
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • szkolenia językowe
  • możliwość pracy za granicą
  • pakiet relokacyjny

Twoje zadania

Tester Automatyzujący  będzie pracował przy realizacji projektów dla klientów w Szwecji,  Niemczech i w Finlandii z branży energetycznej. Projekt dotyczy tworzenia aplikacji webowych do zarządzania miernikami (smart metering) przepływu wody, zużycia energii elektrycznej, gazu. Automatyzacja testów jest rozwijana w Python, natomiast system testowy jest rozwijany w Java.

Kogo szukamy?

Doświadczenie i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku testera automatycznego aplikacji webowych lub mobilnych
  • bardzo dobra znajomość  Python
  • doświadczenie w Java
  • wiedza z zakresu Robot Framework, Selenium, Appium
  • doświadczenie w pracy z CI z Jenkins
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Umiejętności
Python
Java
Środowisko pracy

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript