Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Łódź
Praca zdalna
50%

Chcesz poznać od podszewki branżę informatyczną? Interesuje Cię, jak powstają i działają aplikacje webowe, których na co dzień używają miliony Polaków? A może chcesz się dowiedzieć, jak realizować projekty dla kilkuset banków w Polsce? - u nas będziesz mieć taką możliwość.

Pracujemy w modelu hybrydowym (biuro+praca zdalna)

Twoje zadania

  • świadczeniem usług serwisu i doradztwa informatycznego w zakresie oprogramowania dla sektora bankowego
  • analizą zgłoszeń zarejestrowanych przez banki w systemie obsługi zgłoszeń oraz wsparciem telefonicznym dla kadry IT banków
  • dystrybucją zmian oprogramowania i nadzorem nad procesem instalacji w bankach
  • wizytami serwisowymi w bankach

Kogo szukamy?

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu IT
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy w warunkach presji czasu;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji i prowadzenia korespondencji serwisowej z Klientami
  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich
  • otwartość na zmiany
  • gotowość do pracy 8 godz. dziennie(od pon do pt)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Klientami
  • znajomość bankowości lub rachunkowości bankowej
  • prawo jazdy kat.B

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#