Cloud Architect

PKO BP Finat
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul.Chmielna 89, Warszawa Łódź
Praca zdalna
60%

Wspieramy swobodę działania w zakresie kreowania i wdrażania nowych rozwiązań. Jesteśmy w trakcie cyfrowej transformacji i szukamy osób, które zechcą współtworzyć Agile’ową kulturę i wyznaczać nową jakość pracy oraz współtworzyć najlepsze rozwiązania technologiczne.

Co od nas otrzymasz:

  • realny wpływ na kształt rozwiązań chmurowych w największym polskim Banku
  • możliwość udziału w projektach w ramach małych zespołów pracujących w metodykach zwinnych
  • możliwość współtworzenia najlepszych rozwiązań technologicznych na świecie w branży finansowej: https://iko.pkobp.pl/nagrody/

Twoje zadania

  • Projektowanie i wdrażanie komponentów architektury chmurowej stanowiących fundamenty i frameworki wykorzystywane przez aplikacje wdrażane w architekturze cloudowej
  • doradztwo projektom, inicjatywom bankowym w zakresie usług chmurowych, ich skalowania i szacowania
  • reprezentowanie interesów Banku przed dostawcą chmury i przedstawianie w Banku możliwości i ograniczeń chmury
  • wsparcie w opracowaniu standardów usług chmurowych jak i ich implementacji w aplikacjach i projektach
  • współpraca z zespołami rozwijającymi aplikacje i systemy Banku w migracji aplikacji do chmury
  • sterowanie popytem na usługi chmurowe i planowanym rozwojem tych usług
  • pomoc w przygotowywaniu RFI/RFP do dostawców chmury
  • pomoc w postępowaniach zakupowych w zakresie dostosowania aplikacji do usług chmurowych
  • UserExperience, modelowanie usług w chmurze oczami klienta

Kogo szukamy?

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • znasz rozwiązania chmurowe, rynek, ceny itp.
  • posiadasz wiedzę w zakresie infrastruktury i wirtualizacji
  • posiadasz wiedzę w zakresie działania usług cloud
  • posiadasz wiedzę z zakresu zabezpieczeń, szyfrowania i compliance, w tym szczególnych wytycznych KNF dla instytucji finansowych
  • posiadasz wiedzę w zakresie projektowanie infrastruktury, migracji systemów z wykorzystaniem usług chmurowych
  • potrafisz szybko pozyskiwać i przyswajać wiedzę oraz analizować działanie skomplikowanych systemów informatycznych
  • znasz praktyki związane ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów
  • znasz język angielski stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną

Umiejętności
Cloud
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle