Application Backend Developer

Agile

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
MArynarska 12, Warszawa
Praca zdalna
70%

Zespół odpowiada za rozwój i utrzymanie wiodącego cyfrowego rozwiązania dedykowanego klientom biznesowym T-Mobile. Nasz cel to stworzenie najlepszego w swojej klasie rozwiązania, umożliwiającego klientom B2B korzystanie z intuicyjnych rozwiązań e-Commerce i selfcare. Aby osiągnąć ten cel – koncentrujemy się na 4 obszarach działania:

  • Wysoka stabilność i dostępność rozwiązania – możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi do monitoringu i wizualizacji (Dynatrace, Kibana);
  • Transformacja technologiczna – czyli migracja rozwiązania do chmury na technologię umożliwiającą ciągła realizację zmian (java 15, vue.js);
  • Business as usual – czyli bieżąca realizacja zmian odpowiadających na potrzeby rynkowe;
  • Transformacja biznesowa – czyli wdrożenie rozwiązań UX gwarantujących prostą i intuicyjną nawigację po serwisie, wdrożenie aplikacji w oparciu o rozwiązanie PWA oraz podłączenie narzędzi monitorujących zachowania użytkowników w oparciu o które można optymalizować serwis (Hot Jar, Google Analytics, Google Data Studio).

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za tworzenie oprogramowania (kodu) eSerwis, czyli rozwiązania e-commerce i selfcare dla klientów biznesowych T-Mobile;
  • Zapewnienie technicznej funkcjonalności oprogramowania eSerwis, a także nadzór nad serwerowym i bazodanowym zapleczem oraz bezpieczeństwem i rozwojem zastosowanych rozwiązań;
  • Publikacja stworzonych przez siebie funkcjonalności przy pomocy specjalnego API;
  • Bieżąca optymalizacja kodu i struktury działania portalu;
  • Ścisła współpraca z front-end developerami, którzy wykorzystują stworzone przez niego komponenty.

  • Minimum 4 - letnie doświadczenie developerskie w komercyjnych projektach;
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w Java przy użyciu frameworku Oracle ATG Web Commerce;
  • Bardzo dobra znajmość SOAP oraz współpracy aplikacji przy użyciu szyny danych;
  • Znajomość REST;
  • Znajomość zagadnienia architektury mikroserwisowej;
  • Podstawowa znajomość technologii Webowych takich jak CSS,HTML,JS;
  • Podstawy frameworka VUE.JS i PWA;
  • Znajomość na wysokim poziomie następujących technologii:

o    Java 15
o    Oracle DB
o    Repozytorium Plików GIT

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (Agile);
  • Doświadczenie w pracy z Jira;
  • Doświadczenie w pracy z szyną integracyjną.

Umiejętności
Java
Oracle Database
SOAP
REST
CSS
HTML
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE