Projektant/Architekt IT

PKO Bank Polski
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Płatny urlop
26

Opis projektu

Departament Aplikacji Bankowości Elektronicznej

Twoje zadania

Na co dzień w naszym zespole:

  • projektujesz architekturę rozwiązań IT w obszarach on-prem i cloud,
  • pracujesz przy reinżynierii architektury w kierunku rozwiązań cloud-ready i cloud-native,
  • przekładasz wymagania biznesowe na zmiany w systemach,
  • utrzymujesz diagramy architektury AS-IS.

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz praktyczną wiedzę z zakresu rozwoju oprogramowania,
  • masz znajomość technicznego języka angielskiego,
  • masz doświadczenie z: hybrid cloud, public cloud (Azure, GCP), Serverless, mikroserwisy, SOA,
  • znasz UML i potrafisz tworzyć spójne i przejrzyste koncepcje rozwiązań,
  • posiadasz umiejętności współpracy z komórkami biznesowymi i IT.

Umiejętności
Azure lub GCP
UML
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 25000 +
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Kotlin