Programista ds. integracji aplikacji

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B
Warszawa Wrocław
Praca zdalna
60%

Poszukujemy developerów do Zespół Integracji Procesów i Usług, Development na Szynie integracyjnej IBM( IBM Integration Bus) oraz około 40 mikroserwisów javovych (spring bootowych).

 Zapraszamy do udziału w rekrutacji zarówno Senior Developerów jak również studentów Informatyki kończących studia/dyspozycyjnych w pełnym wymiarze godzinowym, ew. 4/5, którzy chcieliby poznać nowe zagadnienia z zakresu technologii integracyjnych w bankowości.

Oferujemy:

  • umowę B2B lub zlecenie
  • pracę w doświadczonym zespole, przy rozwoju jednej z największych platform integracyjnych w kraju
  • możliwość rozwoju zawodowego wśród profesjonalistów
  • pracę w systemie hybrydowym
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Twoje zadania

  • projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych, np. Java
  • znajomości zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ) lub chęci poznania
  • znajomość systemu operacyjnego Linux
  • znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule) lub chęci poznania
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowanie w pracę
  • chęć przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedzy domenowej z zakresu bankowości

Umiejętności
Java
JMS
SOAP
XML
WebSphere
Linux
ESB
webMethods
Tibco
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa wstępna (HR)
Rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle