React Frontend Developer

SI-Consulting
Mid
11 000 - 14 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Poznań Wrocław
Praca zdalna
90%
Płatny urlop
26

Do naszego działu New Technology Hub, który zajmuje się wdrażaniem aplikacji webowych przy wykorzystaniu takich technologii jak blockchain czy machine learning, szukamy otwartego na rozwój React Frontend Developera.

Realizujemy ciekawe projekty dla klientów z różnorodnych branż (eventowej, NGO itp.) oraz pracujemy nad własnym produktem (aplikacją do zarządzania decyzjami).

Możesz pracować z Poznania, Wrocławia lub zdalnie :)

Twoje zadania

  • tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji w oparciu o React.js/Angular,
  • współpraca z zespołem (backend, designer, testerzy, PM) i udział w spotkaniach (daily, planning, retro itp.),
  • udział w code review,
  • estymację czasu realizacji zadań,
  • sporadyczny udział w spotkaniach z klientem.

  • Min 2+ lata doświadczenia w projektach, w których wykorzystywany był React.js/Angular, w szczególności w oparciu o REST/API,
  • doświadczenie w tworzeniu interaktywnych interfejsów w oparciu HTML, CSS,
  • znajomość zasad KISS, DRY, YAGNI oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce,
  • znajomość języka TypeScript oraz JavaScript ES6,
  • bardzo dobra znajomość Git.

Byłoby super, jeśli ponadto:

  • masz za sobą wdrożenia backendowych aplikacji (najlepiej w technologii Node.js),
  • posiadasz wiedzę na temat funkcjonowania aplikacji zdecentralizowanych (dapps), tworzenia smart kontraktów lub brałeś/aś udział w projektach wykorzystujących Machine Learning,
  • masz doświadczenie z Next.js i Bootstrap, Redux oraz Sass,
  • masz zacięcie do zadań o profilu R&D.
Umiejętności
React.js lub Angular
REST lub API
HTML
CSS
ES6
TypeScript
Git
SCSS
Redux
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
20%
Spotkania
8%
Dokumentacja
2%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Parking
  • Parking dla samochodów

Proces rekrutacji

- 5 dni
rozmowa rekrutacyjna (część ogólna + techniczna)
zadanie do wykonania
rozmowa rekrutacyjna (część finansowa)