Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

Transfer Multisort Elektronik
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rozalii 1, Łódź

Opis projektu

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • zarządzanie systemami z rodziny Linux (konfiguracja, parametryzacja);
  • wsparcie administratorów aplikacji i developerów;
  • konfiguracje usług (m.in. WWW, DNS, LDAP, FTP);
  • monitorowanie wydajności systemów;
  • reagowanie na incydenty i dbanie o ciągłość działania infrastruktury i systemów informatycznych;
  • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo;
  • planowanie rozwoju i zarządzanie pojemnością;
  • dokumentowanie wprowadzanych zmian;
  • tworzenie skryptów (Bash, Perl, Python).

  • 2-letniego doświadczenia w pracy na systemach Linux (w szczególności Ubuntu, SLES);
  • umiejętności instalacji, wdrażania i utrzymania systemu informatycznego;
  • znajomości działania protokołów: TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP;
  • znajomości zagadnień związanych z wysoką wydajnością (HAProxy, Linux-HA);
  • znajomości technologii wirtualizacji Vmware;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną;
  • nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • cierpliwości i dokładności w wykonywaniu obowiązków;
  • gotowości i umiejętności pracy pod presją czasu;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość systemów Windows Server;
  • znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL;
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Lunche
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Łódź 1000
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET Framework
  • .NET Core