Frontend Developer

Bonasoft
Mid
8 000 - 12 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław Rudna Mała 47, Rzeszów
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
26

Opis projektu

Miejsce pracy: Wrocław lub Rzeszów lub zdalnie

Jeżeli kręci Cię praca na Front-endzie, nie boisz się UX ani WCAG, poszukujemy właśnie Ciebie!

Do Twoich zadań należeć będzie praca w nowych projektach dla naszych kluczowych klientów i dbanie o użyteczność i estetykę naszych produktów. Dołączysz do świeżego zespołu programistów w szybko rozwijającej się firmie i będziesz miał szansę na poznanie najnowszych technologii.

Twoje zadania

W Bonasoft kierujemy się potrzebami Klienta i wspólnie z nim zastanawiamy się jak najlepiej dopasować proponowane rozwiązanie. Oprogramowanie, które projektujemy i budujemy jest ściśle dopasowane do konkretnych potrzeb zamawiającego.

Współpracujemy z wieloma specjalistami, posiadającymi szeroki zakres kompetencji. Dzięki temu możemy zaoferować nasze usługi w wielu obszarach - różne technologie budowy aplikacji, możliwość wykorzystania różnych baz danych w zależności od preferencji Klienta, itp. Dzięki bogatym kompetencjom możemy elastycznie planować budowę dedykowanych rozwiązań.

Kogo szukamy?

  • Doskonała znajomość JavaScript / HTML / CSS
  • 2+ lata doświadczenia w realizacji komercyjnych projektów z wykorzystaniem React/Vue.js
  • znajomość Git

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyki Scrum
  • Doświadczenie w pracy z Jira /Confluence
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji (Jest)
  • Doświadczenie w pracy z Dockerem

Umiejętności
JavaScript
React
Vue.js
HTML5
CSS
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
zespół
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy integracyjne
Testowanie manualne
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7:00 - 20:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Dokumentacja
10%
Spotkania
5%
Bug fixing
5%
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Proces rekrutacji

- 1 dni
1.rozmowa, 2.decyzja