Webmaster

nazwa.pl
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Jeśli jesteś samodzielny/a, umiesz wyznaczać swoje priorytety, masz pierwsze doświadczenie związane z tworzeniem stron internetowych i kontakt z klientem nie jest ci obcy- dołącz do naszego Zespołu Technicznej Obsługi Klienta!

Twoje zadania

  • rozwiązywanie problemów klientów zgłaszających problemy na stronach internetowych (różnego rodzaju błędy, np. w kodowaniu)
  • pomoc w aktualizacji stron internetowych Klientów (np. aktualizacja wtyczek w Wordpressie)
  • wsparcie dla klientów w zakresie dodawania treści ,mechanizmów lub zabezpieczeń na stronie (np. dodanie captcha)
  • optymalizacja stron internetowych klientów (np. strona ładuje się wolno lub przekracza parametry bezpieczeństwa obecne na hostingach)
  • migracje danych klientów z zewnętrznych serwerów do nazwa.pl (poczta, bazy, strony)
  • poprawa stron, które mogą nie działać poprawnie po migracji 1:1 np. błędne kodowanie
  • kontakt mailowy lub telefoniczny z klientem w kwestii ustalenia szczegółów migracji, czy też prac na stronie, opisaniu błędów występujących na stronie

Kogo szukamy?

  • posiadasz dobrą znajomość PHP, HTML, CSS
  • znasz bazy danych mySQL
  • masz doświadczenie w pracy z JavaScript
  • dobrze znasz CMS: Wordpress, PrestaShop, Joomla
  • posiadasz podstawową znajomość Frameworków
  • znasz konsolę Linux
  • posiadasz podstawową znajomość systemu DNS
  • umiesz optymalizować strony internetowe pod kątem wydajności, przyspieszenia działania
  • masz doświadczenie w analizie dzienników serwera jak Access logi i Error Logi serwera Apache
  • znasz systemy zarządzania serwerem np. Direct admin, cPanel

Umiejętności
PHP
JavaScript
Wordpress
MySQL
Linux
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

nazwa.pl

Kraków, Rzeszów, Krosno 200
Technologie i umiejętności
  • linux
  • Python
  • PHP