.NET Developer

.NET

Inetum Polska Sp. z o.o.
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Poznań Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Obecnie realizujemy kilka projektów w .NET.

Jednym z nich jest aplikacja diagnostyczna monitorującej stan silników samolotowych. Jest to jeden z trzech największych w Europie projektów realizowanych w Azure.

Twoje zadania

  • Implementacja nowych funkcjonalności przy użyciu platformy .NET oraz technologii dostarczanych przez firmę Microsoft.
  • Optymalizacja kodu w już istniejących projektach.
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych i architektury kodu.
  • Tworzenie dokumentacji programistycznej.
  • Doradztwo w projektach w zakresie doboru technologii.

Kogo szukamy?

UMIEJĘTNOŚCI:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii i produktów
  • zorientowanie na biznes i Klienta
  • dobra znajomość środowiska .NET (zarówno .NET Framework jak i .NET Core) oraz powiązanych technologii, wchodzących w skład developerskiego ekosystemu Microsoft
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C#
  • dobra znajomość biblioteki klas .NET
  • dobra znajomość technologii webowych (ASP.NET WebApi, ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS)
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość i doświadczenie w korzystaniu z wzorców projektowych
  • znajomość i umiejętność stosowania dobrych praktyk: Clean Code, SOLID, Code Review
  • dobra znajomość paradygmatu obiektowego
  • podstawowa znajomość silników baz danych oraz języka SQL
  • samodzielność i proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego

UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE:

  • doświadczenie w pracy z chmurą Microsoft Azure (w tym z usługami takimi jak: Service Fabric, Data Warehouse, Data Factory, Event Hub)
  • znajomość biblioteki Kendo UI
  • doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • doświadczenie w pracy z narzędziem Azure DevOps
  • znajomość architektury mikroserwisowej (najlepiej udział w projekcie budowanym w takiej architekturze)
  • znajomość języka Python
Umiejętności
.NET
C#
ASP.NET WebApi
Git
JavaScript
ASP.NET MVC
.NET Core
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 10 dni
Techniczna weryfikacja CV.
Techniczna rozmowa rekrutacyjna.
Decyzja i złożenie oferty.

Warszawa, Poznań, Lublin, Łódź 450
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • JavaScript