Java Developer

Devapo
Mid
8 000 - 14 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Do jednego z najnowszych projektów firmy, poszukujemy wszechstronnego Java Developera z pasją i zaangażowaniem.

Twoje zadania

  • nie tylko zwyczajne przekształcanie ticketów w najlepszej jakości kod, ale bycie pełnoprawnym członkiem zespołu Agile, który pracuje nad wspólną realizacją projektu z troską o wartości biznesowe,
  • wykorzystanie technologii BPM oraz ESB,
  • konfiguracja narzędzi wspomagających rozwój oprogramowania (w tym CI/CD),
  • implementacja aplikacji przy użyciu Spring Boot i Hibernate,
  • tworzenie tabel bazy danych i procedur składowanych (użycie SQL),
  • dbałość o dokumentację techniczną,
  • zaangażowanie w code review,
  • aktywny udział w analizach i spotkaniach projektowych.

  • masz doświadczenia w roli developera na projektach zakończonych wdrożeniem na środowisku produkcyjnym,
  • masz doświadczenie w komercyjnym użyciu Java 9 i nowszych, Spring, Spring Cloud,
  • posiadasz praktyczną wiedzę lub doświadczenie w migracja aplikacji do chmury (GCP, Docker, Kubernetes),
  • znasz i używasz narzędzi CI/CD (jak Jenkins),
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy z MySQL (lub inną bazą danych), REST API, mikroserwisami,
  • posiadasz doskonałe umiejętności analityczne,
  • przywiązujesz wagę do dobrej komunikacji w zespole,
  • programowanie to twoja pasja, którą chcesz pielęgnować,
  • jesteś w trakcie studiów lub ukończyłaś/-eś kierunek techniczny (związany z informatyką lub programowaniem),
  • twój język angielski jest na poziomie średniozaawansowanym (B2) - współpracujemy z zagranicznymi klientami.

Twoje dodatkowe atuty:

  • znasz metodologię BPM (IBM BPM lub Camunda BPM) oraz ESB (IBM Integration BUS czy Mulesoft),
  • znasz i potrafisz korzystać z narzędzi komunikacji asynchronicznej takich jak Kafka, RabbitMQ lub ActiveMQ,
  • masz doświadczenie w pracy z metodologią Agile (Scrum),
  • posiadasz certyfikat OCAJP (lub wyższy) lub jesteś w trakcie jego zdobywania.

Umiejętności
Java 9
Spring
Spring Cloud
Docker
Kubernetes
Jenkins
MySQL lub inna baza danych
Kafka
RabbitMQ
BPM lub ESB
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
Code review
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje

Proces rekrutacji

Krótka rozmowa telefoniczna z developerem (15-20m)
Rozmowa z Zarządem w siedzibie firmy
Zadanie rekrutacyjne

Devapo

Warszawa 25-30
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • React