Programista C++

C, C++, SQL

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

Poszukujemy osoby, która będzie pracowała przy systemach wykonujących 250 tysięcy operacji na sekundę oraz obsługujących kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce. Jeśli posiadasz komercyjne doświadczenie w języku C/C++, znasz relacyjne bazy danych, jesteś otwarty na nowe wyzwania i dzielenie się wiedzą - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania!

Twoje zadania

  • Implementacją rozwiązań
  • Testowaniem funkcjonalnym wytworzonego oprogramowania
  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Dokumentowaniem kodów źródłowych

Kogo szukamy?

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania strukturalnego i obiektowego
  • Znajomość języka C, C++
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz znajomość języka SQL
  • Doświadczenie programistyczne w zakresie tworzenia aplikacji na platformę Windows lub UNIX
  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji technicznej oraz udziału w szkoleniach/konferencjach
Mile widziane:
  • Znajomość bazy danych DB2 oraz systemu z/OS
  • Umiejętność programowania skryptów w powłoce systemu MS Windows i Unix
  • Znajomość języków skryptowych (np. perl, python, awk)
  • Znajomość narzędzi wspierających automatyzację procesów wytwórczych (automatyczne testowanie, ciągła integracja)
  • Znajomość metodyki UML
  • Znajomość  środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE, REST
  • Znajomość narzędzi Git, JIRA
  • Znajmość metodologii Scrum

Umiejętności
C
C++
SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#