Junior Ruby on Rails Developer

Twórz Bulldogjob

Bulldogjob
Junior
4 000 - 6 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Koszykowa 61, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20

Możesz tworzyć portal, na którym właśnie jesteś. Oprócz Ciebie zagląda tu miesięcznie 160 tysięcy specjalistów IT.

Kluczem u nas jest dostarczanie treści (ofert pracy, artykułów, szkoleń) dopasowanych do preferencji każdego speca z IT i jest tu naprawdę sporo fajnych rzeczy, o których możemy Ci opowiedzieć na rozmowie.

Technologicznie Bulldogjob to aplikacja Ruby on Rails z SSR i Bootstrapem, jednak patrzymy też na inne rozwiązania.

Twoje zadania

Jasne, że głównie chodzi nam o tworzenie kolejnych funkcji i rozwój aplikacji. Jednak liczy się dla nas, jak robimy to, co robimy. Oto zasady, które u nas obowiązują:

  • Robisz to co umiesz.
  • Robisz to co jest potrzebne.
  • Za to co robisz, bierzesz odpowiedzialność.
  • Możesz zmienić to co robisz, ale z zachowaniem powyższych 3 punktów.
  • Nie szukaj winnego, żeby go ukarać, tylko przyczyny, żeby coś naprawić.
  • Nie oczekuj perfekcji, bo nie da się jej osiągnąć - oczekuj postępu.
  • Unikaj współzawodnictwa - stwarzaj warunki do współpracy - powiedz co ktoś robi dobrze i powiedz co może robić lepiej.
  • Nie mów co jest źle, mów co jest dobrze i co może być lepiej.
  • Nie mów, że ktoś jest zły - mów jak się z tym czujesz. Zamieniaj obelgi w zwierzenia.
  • Nie zarządzaj, stwórz warunki do samoorganizacji.
  • Bądź raz nauczycielem raz uczniem. Nie ma szefa, ale są liderzy w sprawach. Czerp siłę z różnorodności.

Kogo szukamy?

Szukamy kogoś, kto:

  • ma minimalne doświadczenie komercyjne
  • ma głowę na karku
  • ma awersję do robienia rzeczy, które nie mają sensu
  • zna Ruby, Ruby on Rails i JavaScript
  • ma pojęcie o programowaniu jako takim
  • umie patrzeć wysokopoziomowo, ale nie gubi przy tym szczegółów
  • styczność z Dockerem i ElasticSearchem będzie plusem
Umiejętności
Ruby on Rails
Ruby
JavaScript
SQL
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7 - 24
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
75%
Bug fixing
20%
Spotkania
5%
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 15 dni
Cv screening
Rozmowa telefoniczna
Rozmowa online techniczna
Zadanko
Decyzja

Bulldogjob

Warszawa 19
Technologie i umiejętności
  • Ruby
  • Linux
  • iOS

Poznaj nas

Adam
CTO
Iwona
CEO