Test Engineer

Power Media
Mid
8 000 - 14 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław

Dla klienta, firmy realizującej projekty związane z tworzeniem systemów wbudowanych dla rożnych branż (telekomunikacja, przemysł, elektronika, automatyka) poszukujemy osoby na stanowisko Test Engineer. Firma naszego klienta tworzy mierniki energii elektrycznej, osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu w branży energetycznej w celu tworzenia aplikacji do sczytywania pomiarów.

Twoje zadania

Opis stanowiska

Firma naszego klienta dostarcza usługi inżynieryjne, systemy wbudowane, usługi z zakresu IoT (Internet of Things) oraz rozwiązania w zakresie dokumentacji technicznej, na rzecz wiodących w świecie przedsiębiorstw. Ich usługi pozwalają zwiększyć konkurencyjność produktów oraz usprawnić procesy inżynieryjne w całym cyklu życia produktu.

Kogo szukamy?

Doświadczenie i umiejętności:

wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)

minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w przeprowadzaniu testów automatycznych

doświadczenie w programowaniu w Python

doświadczenie w pracy w Linux

znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Mile widziane:

ISTQB

wiedza z zakresu architektury LTE/5G

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub firma-firma

elastyczne godziny pracy

prywatna opieka medyczna

karta Multisport

Umiejętności
Python
Selenium
Testowanie
Automatyzacja testów

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript