Tester/-ka automatyzujący/-a

Agile

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Marynarska 12, Warszawa
Praca zdalna
50%

Opis projektu

Czego możesz się spodziewać?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy i znasz się na testach automatycznych?

Dołącz do zespołu Testerów Automatyzujących , który zajmuje się rozwojem systemów i narzędzi wspierających testowanie automatyczne w T-Mobile oraz odpowiada za przygotowanie i utrzymanie testów automatycznych Regresji. Obecnie pracujemy nad nowym narzędziem wspierającym przygotowanie, wykonanie i raportowanie testów automatycznych. Na co dzień współpracujemy również z innymi zespołami technicznymi oraz biznesowymi pomagając im automatyzować testy i budować lepszą jakość. W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację, pracę zespołową oraz profesjonalizm.

Twoje zadania

  •  wsparcie rozwoju i utrzymania Nowej Platformy Testów Automatycznych T-Mobile;
  • wsparcie innych mniej doświadczonych Testerów Automatyzujących (Ty też na wsparcie możesz liczyć 😉);
  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (WEB, API, DESKTOP, MOBILE);
  • promowanie najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych;
  • będziesz częścią samoorganizującego się zespołu deweloperskiego pracującego zgodnie z metodyką SCRUM.

  • minimum 2 lata doświadczenia w przygotowaniu testów automatycznych WEB, API, MOBILE, DESKTOP (mile widziany sektor telko);
  • znajomość JAVA (w kontekście budowy automatów oraz codereview kodu innych Testerów);
  • znajomość metodyki BDD (Cucumber, Gherkin);
  • znajomość Selenium WEB Driver, Selenide, Rest-assured, Appium, Karate, Rest API itp.;
  • znajomość Jenkins, GitLab;
  • znajomość Jira (mile widziana znajomość dodatku Xray);
  • wiedza na temat procesu CI/CD;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji;
  • mile widziane certyfikaty ISTQB (każdy będzie atutem);
  • nie kierujesz się schematami, myślisz pozytywnie i nieszablonowo;
  • umiejętność współpracy w grupie (pracujemy w Agile, znajomość tej metodyki jest atutem).

Umiejętności
Java
BDD
Selenium
CI lub CD
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Testowanie
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE