Inżynier systemowy

Agora S.A
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Zdalnie
Praca zdalna
100%

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin i wiele innych.

Nowoczesna technologia to podstawa funkcjonowania współczesnych spółek medialnych. Dzięki niej media Grupy Agora mogą szybko i sprawnie tworzyć i przekazywać informacje, dostarczać atrakcyjne, rozrywkowe treści oraz angażować odbiorców. Nasi specjaliści z zespołów IT i Rozwoju Produktu przygotowują zaawansowane rozwiązania technologiczne, niezbędne do działania wszystkich redakcji i biznesów Agory. Tworzą i wspierają m.in. strony internetowe, aplikacje mobilne, a także projekty audio i wideo. Dołącz do naszego zespołu Technologii i twórz razem z nami, najbardziej rozpoznawalne marki w kraju !

Twoje zadania

  • opieka nad systemami produkcyjnymi portali grupy Gazeta.pl z naciskiem na tworzenie procesów automatyzacji,
  • nadzór nad poprawnym działaniem systemów operacyjnych i aplikacyjnych portali,
  • tworzenie dokumentacji dla linii wsparcia niższego poziomu

Kogo szukamy?

  • minimum 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości: serwerów apache/nginx, haproxy, varnish oraz tomcat,
  • znajomości VMware/KVM od strony administracyjnej,
  • znajomości języków skryptowych w stopniu wystarczającym do automatyzowania codziennych zadań (np.: python),
  • średniozaawansowanej znajomość: Linux (CentOs), zagadnień z zakresu działania sieci tcp/ip (vlan, routing) oraz usług typu dns, load balancing,
  • na co najmniej średnim poziomie znajomość narzędzi devops ansible/terraform/jenkins/git,
  • podstawowej znajomości systemów monitoringu: Nagios, Grafana, Prometheus,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • mile widziana znajomość technologii konteneryzacyjnych (docker).

Umiejętności
Apache lub Nginx
Haproxy
Varnish
Tomcat
VMware
Python
Linux
Nagios
Grafana
Prometheus
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Agora S.A

Warszawa, Poznań, Katowice Agora S.A
Technologie i umiejętności
  • Java JEE
  • .NET
  • Spring