Programista .NET / SQL

Comarch
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania programistów o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii .NET. Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. systemów ERP, czy e-commerce. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twoje zadania

  • Implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów
  • Opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość technologii .NET/C# oraz MS SQL (T-SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość:

  1. systemów klasy ERP Retail lub branży e-commerce
  2. wzorców projektowych
  3. dobrych praktyk programowania: Code Review, TDD
  4. WPF lub ASP.NET

Umiejętności
.NET
C#
MS SQL
WPF
ASP.NET
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML