.NET Developer

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Katowice Gliwice
Praca zdalna
30%

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko: .NET Developer

Twoje zadania

  • praca w Scrum teamie;
  • ścisła współpraca z zespołem developerów, Scrum Masterem i Product Ownerem;
  • opracowywanie i utrzymanie rozwiązań back-endowych;
  • współpraca z zespołami międzynarodowymi.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w .NET;
  • bardzo dobra znajomość REST API;
  • bardzo dobra Git;
  • znajomość języka angielskiego minimum B2 (praca w zespole międzynarodowym);
  • doświadczenie w Scrum.

Mile widziane:

  • znajomość Episerver CMS;
  • znajomość Azure i Azure DevOps;
  • znajomość CI oraz CD.
Umiejętności
.NET
REST
Azure
Continuous Delivery
Continuous Integration
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript